kolmapäev, november 29, 2017

V. Zeland "Transurfing- reaalsuse juhtimine. Praktiline kursus 78 päevaga" (november I)

191 lk
2008, Ersen
Kuna kirjastamise ja kirjutamise valdkonnas on minu jaoks praegu rehvihooaeg (täpsemalt loe SIIT!), siis lugemisega väga pole jõudnud tegeleda. Ja blogimisega veel vähem. Selle raamatu nimelt lugesin küll novembrikuu keskpaigas läbi, kuid nüüd siis kirjutan ka.

Zelandi raamatud jõudsid minuni läbi Crystal Ra Külluse seikluskoolituse kursuse. Kuna nüüd lõpetasin kursuse, siis seetõttu sai ka see raamat kiirelt läbi loetud. Zelandi mahukam raamat on ikka pooleli ja sellest kuulete ka varsti.

Käesolev raamat on kokkuvõte Zelandi transurfingu mahukamast raamatust, seega mõtted olid tuttavad. Aga väga mõnustal kokku pakitud, nii et hästi-hästi mõnus ja sisutihe lugemine.

Raamatupoe lehel on tutvustuseks kirjutatud nii:
Selles raamatus on kirjeldatud transurfingu 78 põhiprintsiipi.
Transurfing on tegelikkuse juhtimise võimas tehnika. See annab inimesele võimaluse muuta oma saatust oma äranägemise järgi.
Kui transurfingu põhimõtted on teile tundmatud, siis see raamat aitab teil läbi teha tegelikkuse juhtimise kursuse 78 päevaga.
See teadmine avab teie silmad välismaailma illusoorsusele. Te mõistate, et tegelikkus ei eksisteeri iseenesest omaette. Igal ajahetkel olete te võimeline valima lahenduste suurest hulgast ainuõige, saavutama alati seatud eesmärgi ning otsustama, millised sündmused peavad teie elus toimuma ja millised ei pea toimuma mitte kunagi.
Materialistid tegelevad sellega, et ületavad takistusi, mida nad ise loovad, idealistid hõljuvad pilvedes ja unistustes. Kumbki neist ei oska tegelikkust juhtida.
Teie õpite seda tegema!

Signe Valsberg soovitab: "Zeland kirjeldab oma raamatus seda, millest lähtuvalt me tajume oma reaalsust. Ta ütleb, et reaalsusel on kaks vormi: üks nendest füüsiline ehk käegakatsutav ja teine metafüüsiline ehk käega mittekatsutav, kuid samas mitte vähem objektiivne. Meie reaalsus on tavaliselt meie sisemaailma peegeldus. Ta kirjeldab, kuidas tekib vastandumine, miks me vihastame teatud inimeste ja olukordade peale. Samuti annab see mõistmise, miks osadel inimestel asjad paremini õnnestuvad kui teistel. Kui me teatud toimimise mehhanismidest aru hakkame saama, siis võime oma elu viia harmoonilisemale rajale ja seetõttu saavutada töös ning elus üldse paremaid ja rahuldustpakkuvamaid tulemusi ja suhteid."
Novembrikuus püüan lõpetada veel "Võõramaalase" 3.raamatu, mida loen juba väääga mitu kuud. Kuna aga detsembris ilmub mu kirjastusest rekordarv raamatuid ühes kuus (4 tk!!!), siis rohkem lugeda ilmselt ei jõua.

***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 13 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Kommentaare ei ole: