kolmapäev, aprill 22, 2020

T.S. Stanley, W.D. Danko ,,Naabermaja miljonär" (aprill VII)

258 lk
2000, K- Kirjastus
Väga paljulubava pealkirjaga raamat, mida lugesin isikliku väljakutse ,,Kuidas ma 100 raamatu lugemisega külluseni jõuan?" raames.

Lühidalt öeldes oli väga suur pettumus. Viimastel lehekülgedel sain ka aru, et miks. Nimelt põhines tekst 1995-1996a Ameerikas tehtud uuringutel. Kogu teos oligi ühelt poolt puine uuringutulemuste selgitamine. Teiselt poolt räägiti vahele näiteid... aga kuigi need lood rääkisid nagu erinevatest inimestest, siis kogu aeg käis nagu üks lugu.

Põhiline sõnum, mille leidsin, oli et rikkad kulutavad vähem kui teenivad ja investeerivad, mitte ei kuluta näitamiseks ostetud asjadele. Nii et rikkad võivad elada ka su naabermajas, aga kuna nad ei raiska luksusele, siis sa ei pruugi aru saada.

Jah, selle mõtte oleks saanud kordades lühema tekstiga ära öelda. Seda raamatut ma lugeda ei soovita.


***
Uus noorteromaan ,,Mälestusteta suvi" 1.osa varsti ilmumas! Ettetellimine käib SIIN!

Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".
 Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 


Kommentaare ei ole: