teisipäev, märts 16, 2021

A. Saar "Pärt ja ploomid" (märts VI)

 32lk

2018, Päike ja Pilv

Anti Saar sai hiljuti ühe oma raamatuga "Hea lasteraamat" tiitli. Sealt ta mulle silma jäigi. Samuti oli raamat "Pärt ja ploomid" Lugemisisu raamatute nimekirjas. Järelikult tuli tutvust teha. 

Raamatu "Pärt ja ploomid" lugesime lastega ühe õhtuga läbi. Mõnusalt paraja pikkusega üheks õhtujutuks. Teoses on ilusad illustratsioonid, nii et kui muidu on lapsed lugemise ajal voodites, siis seekord kolisid kõik minu kõrvale, et ühestki pildist mitte ilma jääda.  

"Pärt ja ploomid" tegeleb küsimusega, kelle omad on ploomid, kui need kasvavad tänava kohal. Juba küsimuse püstitus on väga vahva ning järele mõeldes oleme ilmselt kõik selliste muredega tegelema pidanud. Autor oli väga mõnusalt teemat arendanud. Lõpplahendus oli ootamatu ning mõnusalt julgustav. 

Nii möödus minu ja laste esimene kokkupuude Pärdi-lugudega positiivselt (olgu, Maria on tegelikult neid raamatuid ka varem lugenud ... see tüdruk on nüüdseks vist juba kõike lugenud). Ilmselt võtame ka teised Pärdi-lood mingi hetk kätte või teevad väiksemad lapsed seda ise.

***

Sel aastal ilmub sarjas "Mõni õhtu romantikat" 12 raamatut. Ettetellimisel alati soodsam. Enda raamatu saad TELLIDA siit!

Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud rohkem kui 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad". Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

 Kommentaare ei ole: