laupäev, märts 27, 2021

S. Mallery "Isaks õppimine" (märts XI)

 288 lk

2020a, Ersen

Susan Mallery pole minu jaoks võõras, seega suht teadsin, millesse sukeldun. Varem olen temalt lugenud raamatut "Unelmate peig"

See lugemiskogemus oli minu jaoks osa isiklikust väljakutsest "Künnapas tahab saada Cartlandiks!". Ehk siis raamatu "Isaks õppimine" võtsin kätte, et sarja "Mõni õhtu romantikat" raamatute jaoks vaadata, mida teised romantikafännid loevad. 

Kolme lapsega leseks jäänud Sandy tuleb tagasi kunagisse kodulinna, kus töötab abišerifina Kyle, kes juba gümnaasiumis Sandysse armunud oli. Lugu lihtne ja loogiline ning lõpp ennustatav. 

Sellegi poolest oli täitsa tore lugemiskogemus. Minu üldine hinnang aga sama, mis eelmise Mallery teose puhul: selle kõik oleks saanud hulga kiiremini ära öelda. Taaskord mõistsin, et just sellepärast ma hakkasin sarja "Mõni õhtu romantikat" lühiromaane kirjutama, et sama loo saaks vähemalt poole kiiremini käsitletud. Lühemalt kirjutades poleks sellest loost kaotsi küll midagi läinud.

Ilmselt tuleb mul millalgi veel mõni taolise raamatu paus. Ja ikka tunnistan selle ka ausalt üles. 

***

Sel aastal ilmub sarjas "Mõni õhtu romantikat" 12 raamatut. Ettetellimisel alati soodsam. Enda raamatu saad TELLIDA siit!

Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud rohkem kui 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".

Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

 

Kommentaare ei ole: