pühapäev, märts 31, 2019

T. H. Eker "Miljonäri mõtteviisi saladused" (märts VII)


222 lk
2016, Million Mindset OÜ


Ekeri raamat "Miljonäri mõtteviisi saladused" on minu lugemisnimekirjas olnud juba väga kaua. Kuna mul seostub selle raamatuga pigem Erseni poolt väljaantud versiooni kaanepilt, siis ilmselt tean sellest raamatust umbes alates 2009.aastast. Nüüd lõpuks lugesin ka.

See on minu järjekordne raamat isiklikust väljakutsest "Kuidas ma 100 raamatu lugemisega külluseni jõuan". Selle ettevõtmise FB grupp on "Lugedes rikkaks". Kui tahad silma peal hoida, kuidas mul rikastumisega läheb, ise ka häid mõtteid saada ning näiteks enda loetud rikkuse-teemalisi raamatuid arvustada, siis liitu selle grupiga.

Minu video sellest raamatust on siin:


Kuna tundsin, kuidas see raamat mu mõtted ja energia taas käima lükkas, valisin selle ka järgmiseks esmaspäevaseks youtube raamatuks. Nimelt tutvustan oma youtube kanalil igal esmaspäeval nüüd ühte oma projekti "Lugedes rikkaks" raamatut. Seekordses videos räägin ka sellest, et mitte ükski minu tegemistest ei ole ja ei saagi olla vaeseid halvustav. Aga no sellest juba homses videos.

Ilmselt juba sel nädalal jõuab poodidesse minu koostatud raamat "Rikaste inimeste 30 harjumust". Kirjutasin need oma viimaste 2 aasta uurimuste ja praktiseerimiste põhjal. "Miljonäri mõtteviisi saladused" sisaldas mitmeid neist, mis ma isegi olulistena kirja panin. Näiteks et esmatähtis on ise oma elu eest vastutus võtta, sest alles siis saad seda muutma hakata.

No ja muidugi mõte, et tehes samu asju, mida siiani, saad ka sama tulemuse. Mina lugesin seda mõtet 15-aastasena Stephen Covey raamatust "Esmatähtis esikohale", mis oli minu jaoks esimene tõsiseltvõetav enesearenguraamat, mis mind oluliselt mõjutas.

Eker kordab, et eriti vaesed inimesed keelduvad õppimast, sest enda väitel nad teavad kõike... kuigi tulemused seda ei näita. Võin enda näitel kinnitada, et kuigi ma pole rikkuse teemal veel 100 raamatut läbi lugenud, siis paljud asjad korduvad. Jah, raamatu "Rikaste inimeste 30 harjumust" sain kokku panna just nende kordumiste pärast, sest nii jäid olulisemad teemad kõlama. Aga sellegi poolest jätkan õppimist. Eker soovitab samuti, et kui saad raamatust, koolituselt, seminarilt vms vähemalt ühe uue mõtte, siis see oli seda väärt.

Isegi kui raamatus "Miljonäri mõtteviisi saladused" esitatud jõukuse mõtteviisid olid enamuses mulle tuttavad, siis Eker esitas neid ikkagi nö omas mahlas, mis pani minu jaoks hoopis uued mõtted liikuma ning tekitas uusi seoseid.

Kõiki Ekeri mõtteid ma siin ümberkirjutama ei hakka. Seda on päris hästi tehtud lehel Inspiratsioon.ee ning Tee õnne poole. Seega võid huvi korral sealt vaadata. Või lugeda ise raamatust "Miljonäri mõtteviisi saladused".

Vaata juba homme minu youtube kanalilt videot sellest, mida ma sellest raamatust veel leidsin.

Väljakutse "Kuidas ma 100 raamatu lugemisega külluseni jõuan" raames on mul nüüdseks loetud 18 raamatut. Ise samal ajal külluse teemal kirjutatud üks raamat ("Rikaste inimeste 30 harjumust") ning juturaamatutest olen sel teemal mõtted kirja pannud romantilisse lühiromaani "Naine, kes ei nuta, saab rikkaks" (hmm, huvitav küll, milleni selline pealkiri võiks viia...?).


Ausalt, mida rohkem ma külluse teema kohta uurin ning mida rohkem enda elus katsetan, seda põnevamaks see muutub! Jätkan katsetamist ja õppimist!


***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.
Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

laupäev, märts 30, 2019

S. Nordqvist "Pettson telkimas" (märts VI)



24 lk
2010, Koolibri

Muheda vanamehe Pettsoni ning tema kassi Finduse tegemised on multikatena meie majas alati teretulnud olnud. Need on mõnusad lood, milles ka halvad sündmused on alati kuidagi positiivsed. Nii sobivad need lastele... ja endale ka vaatamiseks!

Raamatukogust lastele raamatuid otsides tuli Pettsoni raamat seega üsna lihtsalt minuga kaasa. Lugesime mõne õhtuga õhtujutuna selle läbi. Sobis nii 4- kui 10-aastasele. Ilusad ja tõetruud pildid on ka igal leheküljel. Viimasel ajal on meil mitu lasteraamatut jäänud lugemata, sest lapsed ütlevad, et pildid on koledad. Nii et see loeb väga palju. Võin vaid rõõmustada, et minu kujundamisel lasteraamatu "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" pildid meeldivad lastele väga. Läbisid suurimate kriitikute testi.

Kõvad kaaned teevad raamatu lapse enda jaoks samuti kasutajasõbralikuks.

Pettsoni lood on humoorikad. Lastele jäävad mingid konkreetsed kohad meelde ja nad tahavad, et neid ikka uuesti loeksin.

Pettsonit loetakse meil ilmselt varsti jälle!


***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda meie vastavatud e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.
Osaliselt saad meie raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

neljapäev, märts 28, 2019

S. Sandberg "Lean in" (märts V)

230 lk
2015, Penguin Random House


See on raamat, mis kindlasti mitmedki inimesed tagajalgadele ajab... ja teisalt oleks meil kõigil lihtsam elada, kui kõik seda loeksid. Nii mehed kui naised.

Sheryl Sandbergi raamatu "Lean in" eesmärk on minu jaoks hästi kokku võetud ühes raamatu lõpuosas olevas lõigus. Seal on öeldud, et eesmärk on liikuda maailma poole, kus mõnedki senised sotsiaalsed normid enam ei tööta. Maailma poole, kus on normaalne, et isad tulevad lastele kooli järgi ja emad on tööl hõivatud. Nii tüdrukud kui poisid näeksid sellises maailmas endal rohkem võimalusi. Sellises maailmas ei seata oskusi tulenevalt soost, vaid vastavalt isikule, tema kirgedele, talentidele ning huvidele. 

Ojaaa... mulle selline maailm meeldiks.

Raamatus "Lean in" korduvalt rõhutatud, et teoreetiliselt on paljud selle mõttega nõus, aga reaalsetes olukordades on meile sisse sööbinud ikka stereotüübid, kus naistel on ühed rollid ja meestel teised. Rahustan siinkohal maha kõik, kes arvavad, et mina või Sandbergi raamat soovib kogu maailma peapeale pööramist. Kindlasti mitte. Küsimus pole selles, et naised ja mehed peaksid tegema asju, mida traditsiooniliselt teise poole tegevuseks peetakse. Küsimus on VÕIMALUSES! Näiteks, et kui mees soovib haiguslehte võtta, sest laps on haige, siis ei hirmutataks teda kohe lahtilaskmisega, ega küsitaks, et kus lapse ema on.

Kuigi raamat "Lean in" on Ameerika-põhine, siis enamus muresid ja teemasid on kindlasti meilegi tuttavad. Jah, beebidega kodus olla on meie lapsevanematel lihtsam. See süsteem on meil kordades parem. Samas on meil hulga suurem probleem tööle tagasi naasvate lapsevanemate küsimus, sest meie lapsevanemad on töökohalt läinud umbes 1,5 aastat. Võimalus, mida enamuses nö heaoluriikides ei tunda.

Kuna ma olen aastaid laste kõrvalt aktiivselt ühiskonnaelus osalenud ja mu tööd pole kõige klassikalisemad, siis olen kõigi selles raamatus käsitlevate küsimustega väga palju kokku puutuma. Kõige rohkem ajab mind alati närvi, et kui mina olen kodust väljas tööl, siis küsitakse, et "kus su lapsed on?", aga kui mees käib iga päev tööl, siis tema käest kunagi ei küsita. Ja sellised sisseharjunud normid piiravadki meie naiste (ja seetõttu ka meeste) võimalusi.

Rääkimata muidugi sellest, et meie naisi tõmbavad tagasi ja halvustavad kõige rohkem ikka naised ise. Ilmselt ka selle lühikese raamatututvustuse kohta viskavad kriitilisi märkusi kõige rohkem naised. Sellised, kes arvavad, et peavad ennast kuidagi õigustama. Ja see on just see, mille vastu "Lean in" räägib- kui kõigil on võimalik tegeleda sellega, milles ta hea on ning mida soovib ning ei pea valikud tegemata jätma sotsiaalsete normide pärast (ehk et "mida teised ütlevad?"), siis oleks maailm palju ilusam ja sõbralikum koht. Teiste valikuid kritiseerivad enamasti just inimesed, kes ise ei saa enda võimalusi maksimaalselt kasutada. Sellest tulebki kibestumus ning täitmatuse ning poolikult elatud elu tunne.

Soovitan soojalt raamatut "Lean in" kõigile. See pole naisõiguslaste raamat. "Lean in" on lihtsalt õigluse raamat. Naised, kelle õigused on kaitstud, kaitsevad ka teiste õigusi. Ja mehed, kelle õigused on kaitstud, ei pea naiste rolli vähendama või halvustama. Jõuame jälle selleni, et teiste õigusi piiravad ning (olematut?) võimu näitavad vaid inimesed, kes tunnevad, et nende enda võimalused on ka kuidagi piiratud, kuid ei oska ise oma elu paremini korraldada ja elada.

Jah, selle raamatu lugemine ja levitamine aitab maailma paremaks ja õiglasemaks kohaks muuta!!!

***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda meie vastavatud e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.
Osaliselt saad meie raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

laupäev, märts 23, 2019

U. Stark "Täitsapoiss" (märts IV)

38 lk
2008, Koolibri




Lõppude lõpuks on illustreerija ning toimetaja käes minu esimene päris lasteraamat. Põhimõtteliselt on minult ju väljas lasteraamat "Laste ilus elu maal", aga selle jaoks andsid oma lapsed nii palju materjali, et see nagu ei lähe arvesse. Aprillikuus jõuab aga kõigi huvilisteni minu lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks". See on ikka päris-päris lasteraamat.

See avas kuidagi mu lasteraamatute soone. Nüüd on neid minult järjest tulemas kohe pärist mitu. Ise lasteraamatute kirjutamine on üks põhjus, miks praegu on mu lugemiskavas ka rohkem lasteraamatuid. Teiseks ka see, et mu koolilapsed (10- ja 8-aastased poisid) peavad koolis raamatuid lugema ning ma püüan ennast kursis hoida, mida nad loevad ja mis võiks neid huvitada. Ojaa, ka kirjaniku peres tuleb tegeleda sellega, et lapsed ikka raamatute juurde jõuaks.

Just 8-aastasele raamatukogust raamatu otsimise käigus jäi mulle raamatukoguhoidja soovitusel kätte ka Ulf Starki raamat "Täitsapoiss".  See on rohkete piltidega mõnusa suurusega kirjas lugu poisist ja ta pahurast vanaisast. Ootamatult peab Ulf raamatus mehemoodi tööd rügama. Nimelt võtab vanaisa ta enda orjaks.

Juba see viimane lause ütleb, et raamatut tuleb lugeda mõnusa muheda olemisega. Tundub, et täpselt sellise olekuga on see ka kirja pandud. Külla tulnud taadu lisab loole veel soojust.

Ühelt poolt liigub tegevus hoogsalt edasi, teisalt ei juhtugi neil lehekülgedel midagi erilist. Aga lugu kulgeb kaasahaaravalt ja... no lihtsalt kuidagi kulgeb. Ma lastele pole seda raamatut lugenud, nii et nende reaktsiooni ei tea, kuid tundub, et see võiks küll neile sobida.


Sellest raamatust kirjutakse veel ka Pireti lugemispäevikus, lehel Head lasteraamatud ning Eesti Lastekirjanduse Keskus.  

***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda meie vastavatud e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.
Osaliselt saad meie raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

pühapäev, märts 17, 2019

M. E.-Villup "24 päeva uue ja parema eluni" (märts III)

127 lk
2019, Heli Kirjastus

Sarja "Mõni õhtu romantikat" raamatud sisaldavad enamus ka õpetlikke mõtteid, mida oma igapäevasesse ellu kaasa võtta. Tegelaste elude kaudu näidatakse võimalusi, kuidas oma elus midagi paremaks muuta. Kuna selle sarja raamatute puhul on õnnelikud lõpud ette teada, siis ilmselt raamatu jooksul õpitud tarkused viivad õnneni.

Meelike E.-Villup on oma raamatus sammukese edasi läinud ja uus ning parem elu on juba pealkirja sisse kirjutatud. Kuna autor õpib ise praegu coach´iks, kelle ülesanne ongi aidata inimestel oma eludega edasi liikuda, siis on tunda, et osaliselt on need tarkused ka raamatusse sisse kirjutatud.

"24 päeva uue ja parema eluni" on lugu kahest sõbrannast, kes otsustavad detsembrikuu algul, et kuni jõuludeni teevad iga päev midagi uut. Eesmärk ikka see, et oma rutiinset elu veidi harjunud rööpast välja sikutada. Paljud meist liiguvad päevade kaupa sama rada, kuid tihtilugu isegi ei märka seda enam. Nii on turvaline. Ja kui kõik enam-vähem toimib, siis nagu polegi muudatusteks põhjust. 

Tekst on ladus ja mõnus lugeda. Hea raamat õhtul voodisse kaasa võtta ja nautida. Mulle väga meeldis mõte sellest, et muudatustega pihta hakata TÄNA, mitte homme, sest homset on ikka hea edasi lükata.

See on igal juhul raamat, mis kindlasti paljusid oma elu muutma tõesti motiveerib, sest autor näitab, kui lihtsate sammudega saad juba midagi ära teha... no ja sealt "midagist" tuleb vaid edasi minna. Kui harjumus muudatusi teha on sees, siis on lihtsam jätkata. 

Väga palju pikemalt ei saa ma raamatust kirjutada, sest siis reedaksin juba liiga palju. Leia see raamat raamatukogust või Heli Kirjastuse e-poest ja anna teada, millised on sinu mõtted ja muljed pärast lugemist.

Imeilusa kaanekujunduse tegi taaskord Liis Karu, kelle tööd ma lihtsalt ei väsi kiitmast. Kõik tema kujundused, mida olen näinud, on lihtsalt vääääga ilusad!!!

***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda meie vastavatud e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

neljapäev, märts 07, 2019

Kuula raamatut "Naine, kes ei nuta, saab rikkaks"

Nüüd on kõigil soovijatel suurepärane võimalus kuulata minu raamatut "Naine, kes ei nuta, saab rikkaks". Hetkel küll õigemini selle 1.peatükki.

Kuna ma pole audioraamatute tegemise kohta väga palju infot leidnud, siis hakkasin ise otsast pihta ning lugesin esimese osa sisse. Kui on huvilisi, kes seda sellises vormis kuulata tahavad, siis on plaanis jätkata.

Sarja "Mõni õhtu romantikat" 4.raamatu 1.peatükk on kuulatav siin (kõik sarja raamatud on eraldiseisvalt loetavad, nii et võib küll 4.raamatust alustada):



Kui soovid aga raamatut paberkujul, siis seegi pakkumine on hetkel täitsa olemas:



teisipäev, märts 05, 2019

M. Peterson "Vihmatüdruk" (märts II)

79 lk
2019, Heli Kirjastus





Juba eelmisel aastal lubasin endale, et loen ja arvustan kõiki enda Heli Kirjastuse kirjastatud raamatuid. Loomulikult olen kõigi avaldatud teostega käsikirjana eelnevalt tutvunud, kuid enamasti ei loe ma siis kogu lugu leht lehelt järjest läbi, vaid erinevaid kohti. Valimiskampaania ajal läks aga nii palju ikkagi aega ja energiat poliitikale, et lugemine jäi tahaplaanile. Nüüd teen seda järjest tasa.

Nii jõudiski mu lugemislauale (töötoa nurgast kastist võtsin!) esimesena Margit Petersoni romantiline lühiromaan "Vihmatüdruk". See on Heli Kirjastuse hetkel viimane avaldatud raamat, sest ilmus alles veebruaris. Nii et täitsa tutikas. Kirjastamise protsess aga kestis selle raamatu puhul kuidagi eriti kaua.

Margiti teostes tegutsevad jätkuvalt inimesed meie keskelt. See on armastuse otsimise, leidmise, iseendaga hakkamasaamise lugu. Nagu ka mitmes Margiti varasemas teoses on siingi müstilised kokkusattumused. Seekord on tegemist nimemaagiaga.

Pärnumaalasena on vahva lugedes tuttavatesse kohtadesse sattuda. Pärnu Kuursaal on koht, kuhu ka minu teoste tegelased aegajalt Pärnus sattuvad. Näiteks noorteromaanis "Ütlemata sõnad". Ja ilmselt ka lühiromaanis, mida ma praegu alles kirjutan. See on lihtsalt selline mõnus koht. Huvitav, mitu uut külastajat Pärnu Kuursaal tänu minu ja Margiti raamatutele võiks saada? :)

Raamatu "Vihmatüdruk" lugemise ajal otsisin aga kohe üles ka Ergo Korp´i loo "Vastuseid tean". Ilmselt saab see lugu tänu Margiti raamatule palju uusi kuulamisi. Mina sellest artistist varem ei teanud, kuid tänu raamatule kuulasin ikka mitu järgmist lugu ka.

Üliarmas leid oli, et Margiti tegelane luges minu raamatut sarjast "Mõni õhtu romantikat". Ma küll teadsin sellest, et selline koht seal on, juba kirjutamise ajal. Kuid ise raamatust lugeda oli ikkagi armas.

Rääkimata ei saa jätta ka Margitile üdini tuttavast Lavassaarest ja selle raudteemuuseumist. Raamatu "Vihmatüdruk" kaanepilt juba vihjab, et ka sealses piirkonnas tegutsetakse.

Kaanepildi autor on imeline Jana Valge, kes ka minu ühe pooliku lasteraamatu pildid on joonistanud... ja kui ma edasi kirjutan, siis ilmselt ka edasi joonistab. Lisaks joonistas Jana Erika Salumäe raamatute pildid, mis on samuti väga mõnusad ja meeldivad lastele väga.

Nii et taaskord on Margit teosesse põiminud palju kohalikke tegemisi, kohti ja inimesi. Pärnumaalastele annab see lugemisel äratundmisrõõmu, kuid tegevus ei jää segakseks ka siis, kui neist kohtadest midagi ei tea.

Tänu nimemaagiaga mängimisele peab nimesid küll hoolega lugema, et ikka selge oleks, kes hetkel tegutseb.

"Vihmatüdruk" on mõnus kiirelt loetav lugu värskest armastusest, pettumustest, neist ülesaamisest, elust, surmast... ja kõige olulisem- edasielamisest!



***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda meie vastavatud e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

laupäev, märts 02, 2019

S. Mallery "Unelmate peig" (märts I)

247 lk
2014, Ersen




Kui paar aastat tagasi oma loetud raamatuid edasi müüma hakkasin, panin ka sellele raamatule hinnasildi peale. Mingil põhjusel mõtlesin, et kui kunagi selle raamatu poest kaasa haarasin, siis tahaks ikka läbi ka lugeda.

Praegu on selline imelik aeg, et valimistega seotud suur kiire on möödas. Tean, et kes mu poolt on tahtnud hääle anda, teevad seda nagunii (või on juba teinud), ja kes ei tee, neid ei suuda ma viimase päevaga enda usku pöörata. Samas on valimistulemuste ootamine nii pingeline ja lootused kõrged, nii et midagi sisukamat lugeda ega kirjutada hetkel ei suuda.

Eile saigi ette võetud Susan Mallery "Unelmate peig". Mõtlesin, et olen temalt midagi juba varem lugenud... aga tuli välja, et olen ilmselt palju ta raamatute kaanepilte vaadanud, kuid lugenud mitte.

Autori nimi juba ütleb, et tegu on sellise kergema ning romantilise looga. Ühe sellisega, milliste sarnaseid ju ma isegi sarjas "Mõni õhtu romantikat" kirjutama hakkasin.

Lugu oli mõnusalt kirjutatud, kuid... iga loetud leheküljega sain üha rohkem aru, miks ma sarja "Mõni õhtu romantikat" kirjutama hakkasin ning mille poolest see erineb neist paksudest kõvade kaantega ettearvatavalt romantilise lõpuga raamatutest. Nimelt minu raamatutes käib sama tegevus kordades kiiremini ja romantilise liini kõrval on igas teoses ka mingi keerulisema probleemi käsitlemine. Näiteks "Helisevad ööd saarel" käsitleb ka huvihariduse ja selle vajalikkuse ning kättesaadavuse teemad, "Mina, supernaine, jään ellu!" positiivse enesekehtestamise ning "Naine, kes ei nuta, saab rikkaks" õige raja leidmise olulisust.

Romantika sarja puhul seadsin enda eesmärgiks, et ühe peatüki pikkus raamatus on 1,5-lehekülge. Mallery raamatut lugedes sain aru, et ka tema oleks võinud nii teha. Korduvat samade mõtete leierdamist oli ikka päris palju.

Äkki mu ootused olid seda raamatut avades valed, aga... oleks kogu selle teineteiseni jõudmise tee jooksul ka mingeid muid probleeme oodanud. Jah, leinamise teema oli õrnalt sees, kuid ausalt öeldes mitte väga usutavalt.

Viimastest kuudest aitas see raamat ilmselt veidi lõõgastuda... kuid rohkem andis ideid ja tunnetust, kuidas sarja "Mõni õhtu romantikat" järgmisi raamatuid kirjutada... või mitte kirjutada. 


***
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 16 raamatut.
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda meie vastavatud e-poes siin!
Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.