neljapäev, mai 28, 2020

S. Johnson ,,Kes näppas minu juustu?" (mai VII)

136 lk
2019, Rahva Raamat
Pealkiri on tuttav ning selle raamatu olemasolust olen aastaid teadnud olnud. Lugenud aga mitte. Nüüd coaching´u teema kohta raamatuid otsides oli ka see raamat nimekirjas.

Mõnusas formaadis ja hea suure kirjaga raamat on tunniajane lugemine.

Lühidalt öeldes on see lugu muutustest ja nendega toimetulekust. Ei ole vahet, kas muutus on töö- või pereelus, see lugu räägib neist kõigist. Hiirtest ja miniinimestest tegelased selgitavad, kuidas muutustes käitume erinevalt. Ainult, et mõni käitumisviis aitab edasi liikuda, teine on ennasthävitav.

Ilmselt oleks see üsna mõtlemist avardav lookene, kui oleksin enesearengutee alguses ja kardaks muutusi ja liikumist. Lugedes tuli silme ette küll mitu inimest, kes on harjunud sellega, et asjad elus on nii, nagu nad on ning iga väiksemgi muutus eksitab nad teelt ja ajab endast välja. Sellistele oleks see lugu ilmselt abiks.

Kuna lugu on mõnusalt lühidalt kirjutatud ning sellesse on pikitud paksult trükitud tsitaadid, siis kiire lugemisena võiks igaüks selle raamatu korraks kätte võtta küll. Kahju kindlasti ei tee. 

***
Minu uus noorteromaan ,,Mälestusteta suvi" 1.osa nüüd saadaval! Telli raamat SIIT!


Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".
 Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 
Kommentaare ei ole: