neljapäev, märts 18, 2021

M. Michalowicz "Kasum esimesena" (märts VII)

 260 lk

2020, Loogiline

Taaskord raama, mida lugesin oma isikliku väljakutse "Kuidas ma 100 raamatu lugemisega külluseni jõuan?" raames. 

"Kasum esimesena" mõte on lihtne ja toimiv- tee kasumi ning teiste erinevate oluliste teemade jaoks eraldi pangakontod. Põhimõtteliselt on see sama ümbriku meetodil raha jaotamise õpetus, mida tihtilugu pere finantsplaneerimise juures õpetatakse ja rakendatakse. Ammu juba. 

Nii et ühelt poolt väga vana mõte, kuid seda enam- ilmselt paljude poolt katsetatud ja toimiv. 

Selle mõttega raamat minu jaoks suht piirneski. Jah, kindlasti oli seal veel ühtteist, mida meelde jätta, kuid pigem oli teos kunstlikult pikaks venitatud ja oleks olulised teemad saanud hulga lühemalt ära öelda. Klientide edulood olid nende tulemustele keskendunud, mitte ei andnud uusi õpetusi, et "Kuidas mina sama saaksin teha?" Aga just sellele küsimusele otsin mina alati sellistest raamatutest vastuseid. 

Palju oli vihjeid autori enda teistele raamatutele. Ehk et ühest või teisest teemast saad lugeda tema teistest teostest. Tean, et ma ise teen ka seda kohati, aga "Kasum esimesena" raamatus oli seda minu jaoks liiga palju. 

Kokkuvõtlikult ma ei kahetse selle raamatu lugemist, sest sain ikka päris mitu head mõtet paberile kirja, kuid kindlasti oleks saanud ka lühemalt.  

Väga meeldib mulle aga raamatu "Kasum esimesena" eestikeelse versiooni leht. Mul on ka sellist vaja, aga ma pole ära suutnud õppida, ega leidnud kedagi, kes selliseid lehti mulle vormistada suudaks. "Kasum esimesena" leht on aga asjalik ja informatiivne.

***

Sel aastal ilmub sarjas "Mõni õhtu romantikat" 12 raamatut. Ettetellimisel alati soodsam. Enda raamatu saad TELLIDA siit!

Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud rohkem kui 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad". Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

 Kommentaare ei ole: