neljapäev, september 23, 2021

S. Truuts (september VI)

 128 lk

2019, Enesearengu Koolitused OÜ

Järgmine ettevõtlusalane kogemuslugu. Kui "Palgatööst kõrini? Hakka ettevõtjaks" rääkis käsitööalase ettevõtte loomisest, siis selles raamatus oli teemaks konsultatsioonifirmaga alustamine. 

Sirle Truutsi kodulehele olen ise korduvalt jõudnud ning sealt ka mitmeid põnevaid postitusi lugenud. Selles raamatus jagab ta erinevaid teadmisi, mida alustaval ettevõtjal on vaja teada. Nii seaduste osas, kui ka mõtlemise ja üldse kõige ettevõtjaks hakkamise otsusele eelneva kohta.  

Minu jaoks oli see autori eneseotsingu lugu, milles oli hästi palju julgustuse otsimist ja pakkumist, et üldse ettevõtte loomise tee käsile võtta. 

Oleksin rohkem tahtnud lugeda konkreetsematest sammudest, mida autor konsultatsioonifirma loomisel tegi ja mis olid teel ettetulevad eripärased probleemid ja teemad. Lugu tundus palju lähtuvat isiklikust kogemusest, aga samas seda kogemust väga ei avatud. 

Ilmselt pole selle teosega väga midagi teha ettevõtluses tegutsenud inimestel. See on tõesti neile, kes mõtlevad ja kahtlevad, et kas ja miks peaks ettevõtte looma. Usun, et kahtlejatele annab see mõnegi vastuse. Mina isiklikult enda jaoks väga midagi uut ei leidnud.

***

Sel aastal ilmub sarjas "Mõni õhtu romantikat" päris mitu raamatut. Ettetellimisel alati soodsam. Enda raamatu saad TELLIDA siit!

Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud rohkem kui 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

 
 

Kommentaare ei ole: