neljapäev, november 09, 2023

L. J. Smith "Stefani päevikud. Juured" (november III)

144 lk

2011, Varrak

Minu viimase aja Netflixi sari on olnud "Vampiiripäevikud". Mul on komme asju hiljem avastada ja nii ka selle sarjaga. Saan aru, et kõik, kes fännasid, on sellest ammu üle käinud ja need, keda ei huvitanud, neid ei huvita ka praegu. 

Sarja juurest raamatute juurde jõudsin aga seepärast, et mind huvitav ikka köögipool ka. Tahan teada, kui palju sari läheb kokku raamatutega, kuidas ja mida on kirjutatud jne. Selliseid kunagi ülipopulaarseid sarju lugedes/vaadates on minu jaoks muidugi alati küsimus, et mis need populaarseks tegi. Ehk et ma püüan seda sealt leida ja tunda. Nii et ma ilmselt ei vaata sarja, ega loe raamatut nii, nagu nö tavalugeja ehk loeks. 

"Stefani päevikud" räägib Vampiiripäevikute sellest osast, mis toimus Stefani ja Damoni vampiirideks saamise algusaegadel ehk üle 100 aasta tagasi. Sarjas on sellele ajale pidevalt tagasivaated, nii et suur osa sündmustest oli tuttav. See osa pole ka sarjas minu jaoks väga põnev, nii et ülieriline elamus see teos ei olnud. Aga eks jätkan ja vaatan, kuidas järgmised raamatud tunduvad. 

Ise arvan, et raamatud saavad ilmselt minu käest parema hinnangu seetõttu, et mul on silme ees Netflixi sarjast tuttavad tegelased ja ma ei pea raamatust seda infot kätte saama. Nii saab raamat ilmselt paljugi andeks tänu sarjale. 

***

Minu uue raamatu saad tellida siit: 

Minu värskeima noorteraamatu saad tellida siit: "Mälestusteta suvi", 2.osa. 
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud üle 30 raamatu. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" , müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt.

Kommentaare ei ole: