esmaspäev, detsember 28, 2020

R. Dahl "Georg´i imeline arstirohi" (detsember V)

112 lk

2011, Draakon & Kuu

Kuigi "Vapustav Härra Rebane" andis aimu, mida edaspidigi Dahli teostest oodata, siis see lugu oli ikkagi hoopis midagi muud, mida ootasin. Või siis õppisin, et Dahli puhul ei peagi midagi ootama. 

Taaskord täiesti jabur lugu sellest, kuidas 8-aastane Georg hakkab vanaemale arstirohtu tegema. Vanaema tavapärane rohi nimelt pole teda sugugi sõbralikumaks teinud, seega poisi arvates see järelikult ei tööta.Välja tuleb aga loomulikult midagi hoopis ootamatut.

Georgi ja vanaema omavaheline pahurdamine pani mind muidugi mõtlema, et kas ma lastel laseks lugeda raamatut, kus teineteisega niiviisi räägitakse. Ja jällegi - eks kirjandus ju näitab vaid seda, mis kusagil ehk ka olemas on. 

Dahli absurdne huumor on igatahes värskendav ja väga mõnus lugemine.

***

Minu uue noorteromaani ,,Mälestusteta suvi" 1.osa viimased raamatud on poodides! 
Telli raamat SIIT!


Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud rohkem kui 20 raamatut. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".

 Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt. 

 

 

 
Kommentaare ei ole: