pühapäev, september 03, 2023

E. Noormets "Kus mu raha on!?" (september I)

137 lk

2021, Erli Consulting OÜ

Selle raamatu teemaks on rahatarkuse üks osa, et krediidihaldus. Põhimõtteliselt siis see osa, et mis teha siis, kui krediidiga ostes/müües asjad halvaks lähevad. Lühidalt on kõik olulised teemad läbi käidud, kuid liiga põhjalikult ühtegi sisse ei minda. Seega on pigem tegemist sellise esialgse üldise infoga krediidihalduse kohta, mis annab otsa kätte, et kust ja kuidas vajalikul teemal infot juurde otsida.

Veidi võõrkehana tundus minu jaoks siin raamatus pärimise teema, kuid samas, kuna võlad ju ka päritakse, siis teoreetiliselt ikka oli sobilik. 

Üldiselt aga põnev lugemine, sest on näha, et autor on praktik ning oskas mitmeid päris huvitavaid näiteid tuua, et millised olukorrad võivad krediidiklientidega ette tulla.  

***

Minu värskeima noorteraamatu saad tellida siit: "Mälestusteta suvi", 2.osa. 
Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud üle 30 raamatu. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" , müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt.

Kommentaare ei ole: