Esmaspäev, aprill 11, 2022

P. Kangur "Rahasaladused" (aprill VII)

128 lk

2022, Ühinenud Ajakirjad

Ma pole ammu ühegi raamatuga niiviisi petta saanud. Õigemini - pole ennast niiviisi petta lasknud. Pettumus tulenes ju minu ootustest, mitte sellest, mis seal kirjas oli. 

Raamatu pealkiri "Rahasaladused" ja alapealkiri "Kuidas saada rikkaks ja rikkust säilitada" jättis mulje, et see teos sobiks väga hästi minu isiklikku väljakutsesse "Kuidas ma 100 raamatu lugemisega külluseni jõuan". Olen praegu investeerimisraamatute ammutamise hoos ning uurin järjest kõike, mis kätte saan. 

Fakt on aga, et see raamat sinna väljakutsesse kirja ei lähe. Minu jaoks ei rääkinud see mitte midagi sellest, kuidas saada rikkaks ja rikkust säilitada. Tegemist on Eesti ja maailma investeerimise ajaloo tutvustusega, mille taustal jooksis autori enda (ebaõnnestunud!) investeerimisteekond. 

Teose lõpus tunnistas autor, et oma praeguste investeeringute võimalikke tulemusigi ta väga optimistlikeks ei pea. Seda enam tundus kogu see teos minu jaoks suure pettumusena. 

Seda raamatut tasub lugeda, kui soovid kuulda ühe inimese investeerimisteekonna tõuse ja langusi, mille tulemus pole väga roosiline ning saada uusi teadmisi invsteerimise ajaloost. Enda elus rakendatava rahatarkusega polnud minu jaoks seal väga mingit seost.  

Plussiks on see, et raamat näeb ilus (ja kallis!) välja ... mis aga tegi pettumuse tegelikult veelgi suuremaks. 

***

Ukrainakeelse lasteraamatu "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" saad tellida siit: ukrainakeelne lasteraamat
 
Minu uue noortraamatu saad tellida siit: "Mälestusteta suvi", 2.osa. 

Olen kirjanik ja kirjastaja Heli Künnapas. Minu sulest on ilmunud üle 30 raamatu. Sealhulgas südamlik lasteraamat "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" , müstiline lasteraamat "Kolme pärna saladus" ning noorteraamatud "Lõpupidu" ja "Ütlemata sõnad".
Heli Kirjastuse lõin algul vaid enda teoste kirjastamiseks, kuid nüüd ilmuvad minu kaudu ka mitmete teiste kirjanike teosed. Kogu valikuga saad tutvuda mu kirjastuse e-poes siin! 

Kui tahad minu tegemistega kursis olla, siis tule FBs Heli Künnapase loomingu või Heli Kirjastuse sõbraks.

Osaliselt saad mu raamatuid kuulata Heli Kirjastuse youtube´i kanalilt.  

Kommentaare ei ole: